Графік прийому громадян

Прокурор Чернівецької області

Дутковський Адріан Юрійович

Середа
з 10 год. - 13 год.

Перший заступник прокурора області

Тимчук Віктор Володимирович

 Четвер
з 10 год. - 13 год.

Заступник прокурора області

Брюхович Андрій Йосипович

П'ятниця
з 10 год. - 13год.

Заступник прокурора області

Вівторок
з 10 год. - 13год.

Заступник прокурора області

Никифорук Андрій Степанович

Понеділок
з 10 год. - 13год.
Начальники відділів, їх заступники та прокурори відділів Щоденно
з 10 год. - 18 год.
Оперативні чергові

Щоденно
з 18 год. - 09 год.

 

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!
На час дії карантину на всій території України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 №211, ст.11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст.7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», протоколу №2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020, наказу виконувача обов’язків Генерального прокурора від 13.03.2020 №147, в прокуратурі Чернівецької області

ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ


Звернутися до прокуратури області із зверненням Ви можете наступним чином:
- залишивши письмове звернення у скриньці для звернень у цьому приміщенні;
- скерувавши письмове звернення поштою на адресу прокуратури Чернівецької області: вул. М. Кордуби 21-А, місто Чернівці, 58001 ;
- направивши електронне звернення на електронну пошту: zvern@chrn.gp.gov.ua;
- зателефонувавши із усним зверненням на телефон «гарячої лінії»  (0372) 51-99-32.

 

Витяг з Інструкції про порядок розгляду звернень і запитів
та особистого прийому громадян в органах прокуратури України,
затвердженої Наказом Генерального прокуратури України 20.12.2017 № 357
та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16 січня 2018 р. за № 65/31517

Особистий прийом громадян в органах прокуратури проводиться Генеральним прокурором, заступниками Генерального прокурора, керівниками та заступниками керівників регіональних і місцевих прокуратур, структурних підрозділів прокуратур усіх рівнів, прокурорами відділів Генеральної прокуратури України, регіональних та місцевих прокуратур.

Особистий прийом громадян Генеральним прокурором, заступниками Генерального прокурора, керівниками регіональних і місцевих прокуратур та їх заступниками, керівниками підрозділів місцевої прокуратури, їх заступниками здійснюється у встановлені дні та години згідно з графіком, затвердженим керівником прокуратури відповідного рівня, іншими працівниками прокуратури - у день їх звернення у робочі дні та години, як правило, у порядку черговості або за дорученням керівників.

Перед початком прийому громадян відповідальні підрозділи чи прокурор, що проводить прийом, з’ясовують прізвище, ім’я, по батькові заявника, місце проживання або іншу адресу, за якою йому може бути надана відповідь, номери контактних телефонів (за бажанням громадянина) чи відомості щодо інших засобів зв’язку, а також суть питання, з яким він звертається, вивчають матеріали, які подає громадянин на обґрунтування своїх вимог. Отримання інших відомостей про громадянина чи його представника та інформації, що не стосується його звернення, забороняється.
Під час звернення на особистий прийом громадянин має пред’явити документ, що посвідчує його особу, а у разі представництва ним інтересів інших осіб, у тому числі здійснення їх захисту, - також документи, що підтверджують відповідні повноваження.

Першочергово проводиться особистий прийом громадян, яким присвоєно звання Герой України, Герой Радянського Союзу, Герой Соціалістичної праці, нагороджених орденом Героїв Небесної Сотні, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», учасників бойових дій та осіб, нагороджених медаллю (нагрудним знаком) «Ветеран прокуратури України».
Керівники органів прокуратури приймають громадян за зверненнями, у задоволенні яких відмовлено їх заступниками, або у разі оскарження їх дій чи рішень.

Заступники керівника регіональної прокуратури - у разі незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими керівником самостійного структурного підрозділу цієї прокуратури, керівником місцевої прокуратури; заступники керівника місцевої прокуратури - щодо дій чи рішень, прийнятих керівником та заступником керівника підрозділу місцевої прокуратури, підлеглими працівниками.

Прийом громадян проводиться, якщо керівництвом не прийнято рішення про припинення розгляду звернення з порушеного питання відповідно до статті 8 Закону України «Про звернення громадян» і громадянину письмово не повідомлялося про суть прийнятого рішення за його зверненням.

Особистий прийом припиняється у разі звернення громадян, які перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння або поведінка яких створює небезпеку для оточуючих, у тому числі для працівників органів прокуратури. За потреби вживаються заходи відповідно до вимог чинного законодавства.