Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Графік особистого прийому громадян
керівництвом Чернівецької обласної прокуратури

 

Керівник Чернівецької обласної прокуратури

КОВАЛЬСЬКИЙ
Антон Анатолійович

Середа

з 10:00 год до 12:00 год

Перший заступник керівника Чернівецької обласної прокуратури

ЧОРНЕЙ
Вячеслав Степанович

Четвер

з 10:00 год до 12:00 год

Заступник керівника
Чернівецької обласної прокуратури

 

Вівторок

з 10:00 год до 12:00 год

Працівники відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів обласної прокуратури та інші працівники структурних підрозділів обласної прокуратури за дорученням керівництва

Удень звернення у робочі дні

з 09:00 год до 13:00 год

з 13:45 год до 17:30 год

П`ятниця

з 09:00 год до 13:00 год

з 13:45 год до 16:15 год

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!
Порядок прийому громадян в Чернівецькій обласній прокуратурі на виконання ст.22 Закону України «Про звернення громадян» врегульовано Інструкцією про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, затвердженою наказом Генерального прокурора № 363 від 06.08.2020


Звернутися до обласної прокуратури із зверненням Ви можете наступним чином:

- залишивши письмове звернення у скриньці для звернень у приміщенні за адресою: вул. М. Кордуби 21А, місто Чернівці, 58001;

- скерувавши письмове звернення поштою на адресу Чернівецької обласної прокуратури:

вул. М. Кордуби 21А, місто Чернівці, 58001;

- направивши електронне звернення на електронну пошту: [email protected];

- зателефонувавши із усним зверненням на телефон «гарячої лінії»  (0372) 51-99-32.

 

Витяг з Інструкції про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, затвердженої наказом Генерального прокурора 06.08.2020 № 363

Особистий прийом громадян в органах прокуратури проводиться Генеральним прокурором, заступниками Генерального прокурора, керівниками  обласних і окружних прокуратур, структурних підрозділів прокуратур усіх рівнів, їхніми заступниками, прокурорами Офісу Генерального прокурора, обласних та окружних прокуратур, а також іншими працівниками органів прокуратури за дорученням керівництва.

Особистий прийом громадян керівництвом Офісу Генерального прокурора, обласних, окружних прокуратур здійснюється у встановлені дні та години згідно з графіком, затвердженим керівником органу прокуратури, а іншими працівниками прокуратури  – у день їх звернення у робочі дні з 10 до 13 години та з 13 години 45 хвилин до 17 години, у п’ятницю – з 10 до 13 години та з 13 години 45 хвилин до 16 години, як правило, у порядку черговості або за дорученням керівництва.

Генеральним прокурором, керівниками обласних прокуратур прийом громадян проводиться за попереднім записом.

У разі відсутності Генерального прокурора, керівника обласної чи окружної прокуратури прийом громадян проводиться виконувачем їхніх обов’язків, заступників Генерального прокурора, керівника обласної чи окружної прокуратури – особою, що їх замінює або уповноваженими ними працівниками.

Забороняється відмова в особистому прийомі громадянам з огляду на політичні погляди, партійну належність, віросповідання, стать, вік, національність, етнічне та соціальне походження, майновий стан, місце проживання, незнання державної мови або інші обставини.

Першочергово проводиться особистий прийом громадян, яким присвоєно звання Герой України, нагороджених орденом Героїв Небесної Сотні, громадян, яким присвоєно звання Герой Радянського Союзу та Герой Соціалістичної Праці, інших осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, осіб з інвалідністю внаслідок війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», учасників бойових дій, нагороджених медаллю (нагрудним знаком) «Ветеран прокуратури України».

Прийом народних депутатів України, депутатів місцевих рад  проводиться у порядку, визначеному Законами України «Про статус народного депутата України», «Про статус депутатів місцевих рад».

Попередній запис громадян на особистий прийом до Генерального прокурора, керівника обласної прокуратури здійснюється відповідальним підрозділом, який розпочинається на наступний день після проведення ними особистого прийому та завершується за п'ятнадцять днів до передбаченої графіком дати здійснення прийому.

  Перед початком прийому громадян, а також під час попереднього запису на особистий прийом відповідальні підрозділи чи інший працівник органу прокуратури, які проводять прийом, з’ясовують прізвище, ім’я, по батькові заявника, місце проживання або іншу адресу, за якою йому може бути надана відповідь, номери контактних телефонів (за бажанням громадянина) чи відомості щодо інших засобів зв’язку, а також суть порушеного питання, вивчають матеріали, які подає громадянин на обґрунтування своїх вимог. Отримання інших відомостей про громадянина чи його представника та інформації, що не стосується його звернення, забороняється.

Під час звернення на особистий прийом громадянин повинен пред’явити документ, що посвідчує його особу, а в разі представництва ним інтересів інших осіб, у тому числі здійснення їх захисту, – також документи, що підтверджують відповідні повноваження, за винятком випадків, передбачених Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та іншим законодавством.

Керівники органів прокуратури приймають громадян за зверненнями, у задоволенні яких відмовлено їхніми заступниками, або у разі оскарження їхніх дій чи рішень.

Заступники Генерального прокурора приймають громадян без попереднього запису в день їх звернення згідно з графіком прийому громадян з питань незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими за результатами розгляду їхніх звернень керівником самостійного структурного підрозділу Офісу Генерального прокурора, керівником обласної прокуратури.

Заступник Генерального прокурора – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури приймає громадян з питань, які належать до компетенції Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, за зверненнями, у задоволенні яких відмовлено його першим заступником чи заступником, або у разі оскарження їхніх дій чи рішень.

Заступники керівника обласної прокуратури приймають громадян у разі незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими керівником самостійного структурного підрозділу цієї прокуратури, керівником окружної прокуратури.

Заступники керівника окружної прокуратури здійснюють особистий прийом громадян щодо дій чи рішень, прийнятих керівником підрозділу окружної прокуратури, підлеглими працівниками.

Керівники структурних підрозділів Офісу Генерального прокурора, обласних прокуратур, їхні заступники згідно з компетенцією приймають громадян зі зверненнями щодо дій чи рішень, прийнятих підлеглими працівниками або керівниками обласних чи окружних прокуратур, їхніми заступниками, а також з питань зволікання, тривалого неприйняття ними рішень.

Особистий прийом, а також запис на особистий прийом не проводиться у тому разі, якщо:

 - громадянин звертається до органу прокуратури з одного й того самого питання зі зверненням, розгляд якого припинено відповідно до статті  8 Закону України «Про звернення громадян»;

- звернення подано з порушенням строків, визначених статтею 17                               Закону України «Про звернення громадян».

Особистий прийом припиняється у разі звернення громадян, які застосовують ненормативну лексику, вдаються до образ, або якщо їхні звернення містять заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі, або особи перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, мають явні ознаки психічного розладу або поведінка яких створює небезпеку для оточуючих, у тому числі для працівників органів прокуратури.

У разі виникнення надзвичайної ситуації (пожежі, повідомлень про мінування, загрози життю та здоров’ю працівників органів прокуратури та осіб, які перебувають у приміщенні прокуратури), надходження сигналу оповіщення про загрозу її виникнення також негайно вирішується питання про припинення (призупинення) особистого прийому.

Якщо питання, з яким громадянин звернувся на особистий прийом, не належить до компетенції органів прокуратури, йому роз’яснюються повноваження органів державної влади або місцевого самоврядування, підприємств, установ чи організацій, уповноважених на розгляд його вимог, а за необхідності надається інша інформаційна допомога (адреса, номер телефону відповідного органу тощо).

Працівниками, якими здійснюється особистий прийом, на вимогу громадянина можуть надаватися копії відповідей на його попередні звернення, зареєстровані в інформаційній системі «Система електронного документообігу органів прокуратури України.