Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Графік прийому громадян

Керівник Чернівецької обласної прокуратури

Ковальський Антон Анатолійович

Середа

з 10:00 год до 12:00 год

Перший заступник керівника Чернівецької обласної прокуратури

Чорней Вячеслав Степанович

Четвер

з 10:00 год до 12:00 год

Заступник керівника Чернівецької обласної прокуратури

Кіліміченко Сергій Олегович

Вівторок

з 10:00 год до 12:00 год

Начальники управління, відділів, їх заступники та прокурори відділів

Щоденно

з 10:00 год до 12:00 год

з 13:45 год до 17:00 год

Оперативні чергові

Щоденно

з 18:00 год до 09:00 год

 

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!
На час дії карантину на всій території України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 №211, ст.11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст.7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», протоколу №2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020, наказу виконувача обов’язків Генерального прокурора від 13.03.2020 №147, в Чернівецькій обласній прокуратурі

ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ


Звернутися до обласної прокуратури із зверненням Ви можете наступним чином:

- залишивши письмове звернення у скриньці для звернень у цьому приміщенні;

- скерувавши письмове звернення поштою на адресу Чернівецької обласної прокуратури:

вул. М. Кордуби 21А, місто Чернівці, 58001;

- направивши електронне звернення на електронну пошту: [email protected];

- зателефонувавши із усним зверненням на телефон «гарячої лінії»  (0372) 51-99-32.

 

Витяг з Інструкції про порядок розгляду звернень і запитів
та особистого прийому громадян в органах прокуратури України,
затвердженої Наказом Генерального прокурора 06.08.2020 № 363

Особистий прийом громадян в органах прокуратури проводиться Генеральним прокурором, заступниками Генерального прокурора, керівниками регіональних (обласних) і місцевих (окружних) прокуратур, структурних підрозділів прокуратур усіх рівнів, їхніми заступниками, прокурорами Офісу Генерального прокурора, регіональних (обласних) та місцевих (окружних) прокуратур, а також іншими працівниками органів прокуратури за дорученням керівництва.

Особистий прийом громадян керівництвом Офісу Генерального прокурора, регіональних (обласних), місцевих (окружних) прокуратур здійснюється у встановлені дні та години згідно з графіком, затвердженим керівником органу прокуратури, а іншими працівниками прокуратури - у день їх звернення у робочі дні та години, як правило, у порядку черговості або за дорученням керівництва.

Генеральним прокурором, керівниками регіональних (обласних) прокуратур прийом громадян проводиться за попереднім записом.
У разі відсутності Генерального прокурора, керівника регіональної  (обласної) чи місцевої (окружної) прокуратури прийом громадян проводиться виконувачем їхніх обов’язків, заступників Генерального прокурора, керівника регіональної (обласної) чи місцевої (окружної) прокуратури – особою, що їх замінює або уповноваженими ними працівниками.

Перед початком прийому громадян, а також під час попереднього запису на особистий прийом  відповідальні підрозділи чи інший працівник органу прокуратури, які проводять прийом, з’ясовують прізвище, ім’я, по батькові заявника, місце проживання або іншу адресу, за якою йому може бути надана відповідь, номери контактних телефонів (за бажанням громадянина) чи відомості щодо інших засобів зв’язку, а також суть питання, вивчають матеріали, які подає громадянин на обґрунтування своїх вимог. Отримання інших відомостей про громадянина чи його представника та інформації, що не стосується його звернення, забороняється.

Під час звернення на особистий прийом громадянин повинен пред’явити документ, що посвідчує його особу, а у разі представництва ним інтересів інших осіб, у тому числі здійснення їх захисту, - також документи, що підтверджують відповідні повноваження, за винятком випадків, передбачених Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та іншим законодавством.

Першочергово проводиться особистий прийом громадян, яким присвоєно звання Герой України, нагороджених орденом Героїв Небесної Сотні, громадян, яким присвоєно звання Герой Радянського Союзу та Герой Соціалістичної праці, інших осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, осіб з інвалідністю внаслідок війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», учасників бойових дій та осіб, нагороджених медаллю (нагрудним знаком) «Ветеран прокуратури України».

Керівники органів прокуратури приймають громадян за зверненнями, у задоволенні яких відмовлено їх заступниками, або у разі оскарження їхніх дій чи рішень.

Заступники керівника регіональної (обласної) прокуратури приймають громадян у разі незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими керівником самостійного структурного підрозділу цієї прокуратури, керівником місцевої (окружної) прокуратури. Заступники керівника місцевої (окружної) прокуратури здійснюють прийом громадян щодо дій чи рішень, прийнятих керівником підрозділу місцевої (окружної) прокуратури, підлеглими працівниками.

Особистий прийом, а також запис на особистий прийом не проводиться у тому  разі, якщо:
- Громадянин звертається до органу прокуратури з одного й того ж самого питання зі зверненням, розгляд якого припинено відповідно до статті 8 Закону України «Про звернення громадян»;
- Звернення подано з порушенням строків, визначених ст. 17 Закону України «Про звернення громадян».

Особистий прийом припиняється у разі звернення громадян, які застосовують ненормативну лексику, вдаються до образ, або якщо їхні звернення містять заклики до розпалювання національної, расової, релігійної ворожнечі, або особи перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, мають явні ознаки психічного розладу або поведінка яких створює небезпеку для оточуючих,  у тому числі для працівників органів прокуратури. За потреби вживаються заходи попередження або припинення вчинення правопорушень відповідно до вимог законодавства.