Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Графік особистого прийому громадян
керівництвом Чернівецької обласної прокуратури

 

Керівник Чернівецької обласної прокуратури

КОВАЛЬСЬКИЙ
Антон Анатолійович

Середа

з 10:00 год до 12:00 год

Перший заступник керівника Чернівецької обласної прокуратури

ЧОРНЕЙ
Вячеслав Степанович

Вівторок

з 10:00 год до 12:00 год

Заступник керівника Чернівецької обласної прокуратури

ЛУКАНЬОВ
Андрій Леонідович

Понеділок

з 10:00 год до 12:00 год

Працівники відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів обласної прокуратури та інші працівники структурних підрозділів обласної прокуратури за дорученням керівництва

У робочі дні

з 09:00 год до 13:00 год

з 13 год 45 хв до 17 год 45 хв

П`ятниця

з 09:00 год до 13:00 год

з 13 год 45 хв до 16 год 30 хв

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!
Порядок прийому громадян в Чернівецькій обласній прокуратурі на виконання ст.22 Закону України «Про звернення громадян» врегульовано Порядком організації та проведення особистого прийому громадян  в органах прокуратури України затверджено наказом Генерального прокурора від 25.06.2024 №153.

Інструкція про порядок розгляду звернень і запитів в органах прокуратури України

Порядок організації та проведення особистого прийому громадян в органах прокуратури України


Звернутися до обласної прокуратури із зверненням Ви можете наступним чином:

- залишивши письмове звернення у скриньці для звернень у приміщенні за адресою: вул. М. Кордуби 21А, місто Чернівці, 58001;

- скерувавши письмове звернення поштою на адресу Чернівецької обласної прокуратури:

вул. М. Кордуби 21А, місто Чернівці, 58001;

- направивши електронне звернення на електронну пошту: [email protected];

- зателефонувавши із усним зверненням на телефон «гарячої лінії»  (0372) 51-99-32.

 

Витяг з Порядку організації та проведення особистого прийому громадян
 в органах прокуратури України.

Особистий прийом громадян керівництвом Офісу Генерального прокурора, заступником Генерального прокурора - керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, керівництвом обласних, окружних прокуратур здійснюється у встановлені дні та години згідно з графіком, затвердженим керівником органу прокуратури, а працівниками відповідальних підрозділів, прокурорами окружних прокуратур та іншими працівниками органів прокуратури - за дорученням керівництва у день їх звернення у робочі дні та години з 9 до 13 години та з 13 години 45 хвилин до 17 години 45 хвилин, у п'ятницю - з 9 до 13 години та з 13 години 45 хвилин до 16 години 30 хвилин.
Графіки особистого прийому громадян розміщуються на офіційних вебсайтах Офісу Генерального прокурора, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, обласних прокуратур та в приміщеннях органів прокуратури в доступному для ознайомлення місці. Поряд із ними мають бути розміщені графіки особистого прийому громадян керівництвом прокуратур вищого рівня.
Генеральним прокурором, його першим заступником та заступниками, заступником Генерального прокурора - керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, керівниками обласних прокуратур, їх першими заступниками та заступниками прийом громадян проводиться за попереднім записом.
У випадку відсутності Генерального прокурора, заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, керівника обласної чи окружної прокуратури особистий прийом громадян проводиться виконувачем їх обов'язків, а у разі відсутності їх перших заступників чи заступників - особою, що виконує їх обов'язки, або уповноваженими ними працівниками відповідної прокуратури.
У випадку незгоди громадянина зі здійсненням особистого прийому іншою уповноваженою посадовою особою ним може бути подано письмове звернення, яке розглядається у порядку, встановленому законодавством, або заяву про запис на наступний згідно з графіком особистий прийом відповідної посадової особи.
Прийом народних депутатів України, депутатів місцевих рад проводиться у порядку, визначеному Законами України "Про статус народного депутата України" та "Про статус депутатів місцевих рад".
Особи, які не є громадянами України і перебувають в Україні на законних підставах, користуються таким самим правом на особистий прийом, як і громадяни України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.
Забороняється відмова в особистому прийомі громадянам з огляду на політичні погляди, партійну належність, віросповідання, стать, вік, національність, етнічне та соціальне походження, майновий стан, місце проживання, незнання державної мови або інші обставини.
Особистий прийом громадян, яким присвоєно звання Герой України, Герой Радянського Союзу та Герой Соціалістичної Праці, осіб з інвалідністю внаслідок війни, інших осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, проводиться першочергово.
 У прокуратурах, як правило, облаштовуються спеціальні приміщення для здійснення особистого прийому громадян - приймальні громадян.
Особливості організації роботи з особистого прийому у приймальні громадян Офісу Генерального прокурора визначаються окремим положенням, затвердженим наказом Генерального прокурора.
Прийом громадян в Офісі Генерального прокурора, Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, обласних та окружних прокуратурах, крім приймалень громадян, може проводитися в інших службових приміщеннях прокуратури лише за дорученням керівника органу прокуратури, його першого заступника та заступників або осіб, які виконують їх обов'язки.
Особистий прийом, а також запис на особистий прийом керівництвом органу прокуратури не проводиться, якщо:
громадянин звертається до органу прокуратури з одного й того самого питання зі зверненням, розгляд якого припинено відповідно до статті 8 Закону України "Про звернення громадян";
громадянин звертається з порушенням строків, визначених статтею 17 Закону України "Про звернення громадян";
заява громадянина не відповідає вимогам пункту 2.6 розділу II цього Порядку.
Про підстави відмови в здійсненні особистого прийому та записі на особистий прийом заявник повідомляється письмово.