Керівник Чернівецької обласної прокуратури


Кравченко Ірина Миколаївна

Дата народження: 26.02.1979

Народилася: 26 лютого 1979 року в місті Новомосковськ Дніпропетровської області.

Освіта: вища, у 2001 році закінчила з відзнакою Національну юридичну академію України ім. Я.Мудрого за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація юрист.

З липня 2001 року по квітень 2003 року працювала в прокуратурі Запорізької області на посадах помічника прокурора та старшого помічника прокурора Хортицького району м.Запоріжжя, прокурора відділу представництва інтересів громадян і держави в судах прокуратури області.

З  квітня 2003 по березень 2011 року обіймала посади в прокуратурі м.Києва, а саме: прокурора відділу нагляду за додержанням законів у виконавчому провадженні управління з питань підтримання державного обвинувачення, представництва у судах та нагляду за виконанням судових рішень прокуратури м.Києва, старшого прокурора відділу представництва інтересів громадян і держави при виконанні судових рішень у цивільному судочинстві управління з питань підтримання державного обвинувачення, представництва у судах та нагляду за виконанням судових рішень прокуратури м. Києва, старшого прокурора відділу роботи з кадрами прокуратури м.Києва, старшого прокурора відділу участі прокурорів у кримінальному судочинстві управління підтримання державного обвинувачення прокуратури м.Києва.

З березня 2011 року по липень 2011 року працювала в Генеральній прокуратурі України, обіймала посади прокурора відділу та старшого прокурора відділу роботи з кадрами управління кадрів Головного управління кадрового забезпечення.

З липня 2011 року по січень 2013 року очолювала відділ роботи з кадрами прокуратури м.Києва.

З січня 2013 року по вересень 2020 року працювала на різних посадах, у тому числі керівних, в Генеральній прокуратурі України та Офісі Генерального прокурора.

З 11 вересня 2020 року – керівник Чернівецької обласної прокуратури.

Заохочувалася Генеральним прокурором України. Нагороджена нагрудним знаком «За сумлінну службу в органах прокуратури».


Перший заступник керівника Чернівецької обласної прокуратури


Чорней Вячеслав Степанович

Дата народження: 10.08.1982

Народився: 10 серпня 1982 року в селі Чагор Глибоцького району Чернівецької області.

Освіта: вища, у 2004 році закінчив Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація юрист та у 2008 році Національну академію прокуратури України здобувши кваліфікацію «магістр права».

З грудня 2004 року працював в прокуратурі Чернівецької області на посадах слідчого прокуратури Герцаївського району, слідчого Чернівецької міжрайонної природоохоронної прокуратури, старшого слідчого слідчого відділу прокуратури Чернівецької області, старшого слідчого прокуратури м.Чернівці, слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури Чернівецької області.

З жовтня 2017 року по вересень 2020 року обіймав посади начальника відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Чернівецької області та прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби Чернівецької обласної прокуратури.

З 11 вересня 2020 року – перший заступник керівника Чернівецької обласної прокуратури.

Заохочувався Генеральним прокурором України. Нагороджений нагрудними знаками «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня та «За сумлінну службу в органах прокуратури».


Заступник керівника Чернівецької обласної прокуратури


Кіліміченко Сергій Олегович

Дата народження: 14.11.1990

Народився: 14 листопада  1990 року в с. Нова Некрасівка Ізмаїльського  району Одеської області.

Освіта: вища, у 2014 році закінчив національний університет «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого».

З жовтня 2014 року по січень 2015 року працював стажистом на посаді прокурора прокуратури Миронівського району Київської області.

З січня 2015 року  по січень 2019 обіймав посади:  прокурора прокуратури Миронівського району Київської області, прокурора Миронівського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області, прокурора Броварської місцевої прокуратури Київської області.

З січня по грудень 2019 року працював прокурором відділу прокуратури Київської області.

З грудня 2019 по вересень  2020 року обіймав різні керівні посади в прокуратурі Київської області.

З 06 жовтня 2020 року – заступник керівника Чернівецької обласної прокуратури.