Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

Керівник Чернівецької обласної прокуратури


Ковальський Антон Анатолійович

Дата народження: 12.05.1984

Народився: 12 травня 1984 року у м. Вінниця Вінницької області

Освіта: вища, у 2011 році закінчив Національну академію прокуратури України за спеціальністю «Правознавство».

Роботу в органах прокуратури розпочав у 2011 році, поступово обіймаючи посади: старшого слідчого; старшого прокурора м. Вінниці; старшого прокурора відділу прокуратури Вінницької області; начальника відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області; начальника управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області; заступника прокурора Вінницької області.

З вересня 2020 по жовтень 2021  обіймав посаду заступника керівника Вінницької обласної прокуратури.
З 09 листопада 2021 року Антон Ковальський призначений на посаду керівника Чернівецької обласної прокуратури.


Перший заступник керівника Чернівецької обласної прокуратури


Чорней Вячеслав Степанович

Дата народження: 10.08.1982

Народився: 10 серпня 1982 року в селі Чагор Глибоцького району Чернівецької області.

Освіта: вища, у 2004 році закінчив Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація юрист та у 2008 році Національну академію прокуратури України здобувши кваліфікацію «магістр права».

З грудня 2004 року працював в прокуратурі Чернівецької області на посадах слідчого прокуратури Герцаївського району, слідчого Чернівецької міжрайонної природоохоронної прокуратури, старшого слідчого слідчого відділу прокуратури Чернівецької області, старшого слідчого прокуратури м.Чернівці, слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури Чернівецької області.

З жовтня 2017 року по вересень 2020 року обіймав посади начальника відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Чернівецької області.

З 11 вересня 2020 року – перший заступник керівника Чернівецької обласної прокуратури.

Заохочувався Генеральним прокурором України. Нагороджений нагрудними знаками «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня та «За сумлінну службу в органах прокуратури».