Прокурор Чернівецької області


Дутковський Адріан Юрійович

Cтарший  радник  юстиції

Народився 30 червня 1981 року у м. Львові Львівської області

У 2003 році закінчив Львівський національний університет ім. І.Франка

В органах прокуратури працює з серпня 2003 року. Працював у прокуратурі Львівської області на посадах: помічника прокурора та старшого помічника прокурора району, помічника прокурора міста, прокурора відділу та начальника відділу прокуратури області, заступника та виконувача обов’язків першого заступника прокурора м. Львова, прокурора Яворівського району, прокурора Франківського району м. Львова, заступника прокурора Жовківського району.

З грудня 2014 року –  заступник прокурора Чернівецької області.

6 листопада 2019 року призначений на посаду прокурора Чернівецької області.


Перший заступник прокурора Чернівецької області


Тимчук Віктор Володимирович

Старший радник  юстиції

Народився 05 грудня 1976 року.

У 1998 році закінчив Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича.

В органах прокуратури працює з червня 1998 року. Працював в органах прокуратури Чернівецької області на посадах: помічника та старшого помічника прокурора міста, прокурора відділу, старшого прокурора відділу, заступника начальника відділу та начальника відділу прокуратури Чернівецької області.

З січня 2016 р. по квітень 2020 р. обіймав посаду начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Чернівецької області.

З квітня 2020 року – перший заступник прокурора Чернівецької області.


Заступник прокурора Чернівецької області


Брюхович Андрій Йосипович

Старший  радник  юстиції

Народився 11 серпня 1975 року.

У 1998 році закінчив Чернівецький державний університет ім. Ю.Федьковича.

В органах прокуратури працює з березня 1999 року. Працював в органах прокуратури Чернівецької області на посадах: помічника прокурора та старшого помічника прокурора району, помічника прокурора міста, старшого слідчого та слідчого з особливо важливих справ прокуратури міста, старшого слідчого, слідчого з особливо важливих справ  та начальника слідчого відділу прокуратури області.

З грудня 2018 р. по листопад 2019 р. - начальник відділу організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, що поширює свою діяльність на Чернівецьку область.

З листопада 2019 року - заступник прокурора Чернівецької області.


Заступник прокурора Чернівецької області


Никифорук Андрій Степанович

Радник  юстиції

Народився 04 грудня 1984 року.

У 2007 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

В органах прокуратури працює з травня 2007 року. Працював в органах прокуратури Чернівецької області на посадах: помічника прокурора та старшого помічника прокурора Шевченківського району м.Чернівці, старшого прокурора прокуратури Шевченківського району м. Чернівці, прокурора відділу  нагляду  за  додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Чернівецької області, прокурора Заставнівського району Чернівецької області.

З грудня 2015 р. по березень 2020 р. обіймав посаду керівника Кіцманської місцевої прокуратури Чернівецької області.

З березня 2020 року - заступник прокурора Чернівецької області.