Прокурор Чернівецької області


Дутковський Адріан Юрійович

Cтарший  радник  юстиції

Народився 30 червня 1981 року у м. Львові Львівської області

У 2003 році закінчив Львівський національний університет ім. І.Франка

В органах прокуратури працює з серпня 2003 року. Працював у прокуратурі Львівської області на посадах: помічника прокурора та старшого помічника прокурора району, помічника прокурора міста, прокурора відділу та начальника відділу прокуратури області, заступника та виконувача обов’язків першого заступника прокурора м. Львова, прокурора Яворівського району, прокурора Франківського району м. Львова, заступника прокурора Жовківського району.

З грудня 2014 року –  заступник прокурора Чернівецької області.

6 листопада 2019 року призначений на посаду прокурора Чернівецької області.


Перший заступник прокурора Чернівецької області


Мустеца Ігор Васильович

Старший  радник  юстиції

Народився 23 червня 1980 року у м. Чернівці Чернівецької області.

У 2001 році закінчив Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича, а у 2013 році – Національну академію прокуратури України.

В органах прокуратури працює з листопада 2002 року. Займав посади : помічника прокурора м. Чернівці,  прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Чернівецької області, заступника прокурора Садгірського та Шевченківського районів  міста Чернівці.

З лютого 2011 р. по квітень 2014 р. – прокурор Шевченківського району м. Чернівці Чернівецької області.

З квітня 2014 р. по вересень 2016 р. – заступник прокурора Чернівецької області.

З вересня 2016 р. - перший заступник прокурора Чернівецької області.


Заступник прокурора Чернівецької області


Пелепюк Олег Михайлович


Народився 4 квітня 1985 року в м. Чернівці Чернівецької області.

У 2007 році закінчив Національну академію прокуратури України.

З грудня 2006 року працює в органах прокуратури Чернівецької області. Перебував на посадах помічника та старшого помічника прокурора району, заступника прокурора Шевченківського району м. Чернівці, заступника начальника відділу прокуратури області, начальником відділу прокуратури області.

З січня 2016 р. по жовтень 2016 р. обіймав посаду начальника відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Чернівецької області.

З жовтня 2016 р. – заступник прокурора Чернівецької області.


Заступник прокурора Чернівецької області


Брюхович Андрій Йосипович

Старший  радник  юстиції

Народився 11 серпня 1975 року.

У 1998 році закінчив Чернівецький державний університет ім. Ю.Федьковича.

В органах прокуратури працює з березня 1999 року. Працював в органах прокуратури Чернівецької області на посадах: помічника прокурора та старшого помічника прокурора району, помічника прокурора міста, старшого слідчого та слідчого з особливо важливих справ прокуратури міста, старшого слідчого, слідчого з особливо важливих справ  та начальника слідчого відділу прокуратури області.

З грудня 2018 р. по листопад 2019 р. - начальник відділу організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, що поширює свою діяльність на Чернівецьку область.

З листопада 2019 року - заступник прокурора Чернівецької області.


Заступник прокурора Чернівецької області


Никифорук Андрій Степанович

Радник  юстиції

Народився 04 грудня 1984 року.

У 2007 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

В органах прокуратури працює з травня 2007 року. Працював в органах прокуратури Чернівецької області на посадах: помічника прокурора та старшого помічника прокурора Шевченківського району м.Чернівці, старшого прокурора прокуратури Шевченківського району м. Чернівці, прокурора відділу  нагляду  за  додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Чернівецької області, прокурора Заставнівського району Чернівецької області.

З грудня 2015 р. по березень 2020 р. обіймав посаду керівника Кіцманської місцевої прокуратури Чернівецької області.

З березня 2020 року - заступник прокурора Чернівецької області.