Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
05.07.2023
Звіт про стан розгляду запитів на інформацію органами обласної прокуратури впродовж I півріччя 2023 року для оприлюднення

На виконання п. 10 ч. 1 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Чернівецькою обласною прокуратурою узагальнено стан розгляду запитів на інформацію, в результаті чого встановлено наступне.

Загалом до органів обласної прокуратури впродовж 6 місяців 2023 року надійшло 25 інформаційних запитів, що на 12 або вдвічі більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

Розглянуто органами обласної прокуратури 25 запитів. У порівнянні з минулим роком їх кількість збільшилась майже втричі. Надано інформацію на 17 запитів. Відмовлено в задоволенні 2 запитів. Надано роз’яснення на 5 запитів. Надіслано іншим розпорядникам 4 запита, у тому числі підпорядкованим прокурорам - 2. Відділом організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів обласної прокуратури, з урахуванням інформації наданої іншими структурними підрозділами апарату обласної прокуратури, розглянуто 22 запити по суті, 1- надіслано підпорядкованому прокурору, відмовлено в задоволенні  - 2 запитів.

Прокурорами Чернівецької окружної прокуратури розглянуто по суті 1 запит. Надано роз’яснення на 1 запит. Іншими окружними прокуратурами у цьому році запити не розглядались.

З розглянутих по суті запитів по області запитувалася інформація з інших питань – 14, кадрових питань – 3, з питань досудового розслідування – 5, про надання статистичної інформації -1, з питань організаційно-розпорядчої діяльності -1, з інших питань -2.

У розрізі суб’єктів запитів на інформацію більшість запитів надійшло від фізичних осіб – 17, від громадських організацій – 1, від засобів масової інформації – 7.

Щодо способів надходження, то упродовж звітного періоду переважна більшість запитів надійшла електронною поштою – 20, поштовим зв’язком – 3, електронним обміном – 2.

У всіх випадках відповіді на запити надавалися письмово поштовим відправленням або на електронну адресу запитувачів.

Рішення про продовження строку та відстрочку в задоволенні запитів органами обласної прокуратури не приймались.

Усі запити, які надійшли до органів обласної прокуратури, розглянуті в строки, визначені ч. 1 ст. 20 Закону, – упродовж 5 робочих днів.

Запитів, на які згідно з Законом відповідь надається протягом 48 годин, не надходило.

Органи обласної прокуратури і надалі забезпечуватимуть доступ до публічної інформації у визначених законодавством межах.

 

Відділ організації прийому громадян,
розгляду звернень та запитів
Чернівецької обласної прокуратури

 

кількість переглядів: 206