Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
14.10.2013
Про розгляд запитів на інформацію за 9 місяців 2013 року

Упродовж 9 місяців 2013 року органами прокуратури області розглянуто 54 запити на інформацію (21– апаратом прокуратури).

З вказаної кількості розглянутих запитів на 41 надано інформацію, на 12 – дано роз’яснення.  В 1 випадку у задоволенні запиту на інформацію відмовлено.

У зв’язку з надходженням 7 запитів про отримання інформації, якою органи прокуратури області не володіють, відповідно до вимог ч.3 ст.22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»  вони були скеровані належним розпорядникам. У тому числі до підпорядкованих прокурорів уподовж 9 місяців поточного року апаратом прокуратури області направлено 4 запити на інформацію.

Усі запити розглянуті у передбачений законодавством 5-денний строк.

До адміністративної відповідальності за порушення вимог ст.212-3 ч.1 КУпАП притягнуто до відповідальності 1 посадову особу.

За 9 місяців поточного року органами прокуратури області прийнято 32  постанови про проведення перевірок додержання законодавства щодо прозорості та відкритості інформації органами державної виконавчої влади, місцевого самоврядування та іншими розпорядниками інформації. За результатом розгляду внесених органами прокуратури області 26 подань до відповідальності притягнуто 18 посадових осіб, у т.ч. 1  органів контролю.


Старший прокурор прокуратури області
з питань забезпечення доступу
до публічної  інформації
кількість переглядів: 1450