16.11.2017
Прокуратура вимагає від товариства з обмеженою відповідальність відшкодувати Чернівецькій міській раді понад 1,8 млн грн збитків
Прокуратура Чернівецької області звернулась до Господарського суду в інтересах Чернівецької міської ради з позовною заявою до товариства з обмеженою відповідальністю про відшкодування збитків у формі упущеної вигоди.
15.11.2017
Депутат Чернівецької міської ради вимагав неправомірну вигоду за вплив на прийняття рішення
Прокуратурою Чернівецької області повідомлено про підозру депутату Чернівецької міської ради у одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення на користь фізичної особи, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України.
14.11.2017
Прокуратура Чернівецької області хоче повернути корпус пансіонату вартістю майже 4 млн грн у власність Фонду державного майна України
Рішенням господарського суду Чернівецької області від 21.03.2013 за позовом прокуратури Чернівецької області визнано за державою в особі Фонду державного майна України право власності на будівлі «Пансіонату з лікування матері і дитини «Зелені пагорби» площею понад 3,1 тис кв.м.
14.11.2017
На Буковині, у порядку процедури заочного засудження, судитимуть вербувальницю, яка працює на бойовиків «ДНР»
Прокуратура Чернівецької області затвердила та передала до суду обвинувальний акт відносно 26-річної жительки Донецької області, яка працює вербувальницею в незаконному збройному формуванні «11 Дунайсько-Єнакіївський полк 1 армійського корпусу народного ополчення Донецької народної республіки».
13.11.2017
21-річного жителя Хотинського району підозрюють у вбивстві
Кельменецькою місцевою прокуратурою затверджено підозру 21-річному жителю с. Анадоли Хотинського району, у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).
13.11.2017
Майстер з охорони природи недогледів 26 дерев у ввіреному йому під охорону лісовому кварталі
Вироком Кіцманського районного суду майстра лісу Яблуницького лісництва державного підприємства «Путильске ЛГ» визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 367 КК України (службова недбалість).
10.11.2017
На Путильщині місцеві жителі перевозили лісодеревину без відповідних документів
Працівники Кіцманської місцевої прокуратури, спільно з співробітниками Служби безпеки та поліції, викрили факт транспортування по території Путильського району деревини без відповідних документів.
10.11.2017
Запрошуємо студентів взяти участь у конкурсі та висловити свої ідеї щодо покращення роботи прокурора та взаємодії між прокурором і суспільством
Генеральною прокуратурою України спільно з Міністерством освіти та науки України підписано наказ від 13.10.2017 № 289/1375 «Про співпрацю та комунікацію між відомствами».
10.11.2017
Чернівчанин незаконно отримав у користування 2 земельні ділянки
Апеляційний суд Чернівецької області підтримав позицію Чернівецької місцевої прокуратури та залишив в силі рішення суду першої інстанції про визнання незаконним рішення сесії Чернівецької міської ради, визнання недійсними договорів оренди землі, укладених між міською радою та жителем м. Чернівці.
09.11.2017
Олег Соболь проведе виїзний прийом громадян у м. Герца
У п’ятницю, 10 листопада, прокурор Чернівецької області Соболь Олег Миколайович проведе особистий прийом громадян в м. Герца Герцаївського району Чернівецької області.