Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
25.10.2023

До 11 років позбавлення волі засуджено пропагандистку окупаційного режиму, яка збирає донати на росармію

За публічного обвинувачення прокурорів Чернівецької обласної прокуратури 30-річну жительку Горлівського району Донецької області визнано винною у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, пособництві державі-агресору, виготовленні, поширенні, а також публічному використанні символіки комуністичного режиму та виправдовуванні збройної агресії рф проти України (ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 111-2, ч. 1 ст. 436-1, ч. 2 ст. 436-2 КК України).


Громадянку засуджено до 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна.


Також її позбавлено права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємствах, установах та організаціях, строком на 15 років.


Прокурори у суді довели, що прокремлівська пропагандистка з 2014 року активно займається підривною діяльністю проти України. З початку повномасштабного вторгнення вона виправдовує дії агресора, заперечує існування України як незалежної держави та підтримує «приєднання» Донецької, Луганської, Херсонської і Запорізької областей до складу рф.


Жінка є засновницею  інтернет-сайту та Telegram-каналу, де вона, позиціонуючи себе як журналістка та громадська діячка, щоденно підтримує збройну агресію, виправдовує комуністичний тоталітарний режим, координує проєкти російських фондів та регулярно проводить збір коштів на потреби росармії.


Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні за процедурою in absentia проводили слідчі Управління СБУ у Чернівецькій області.

 

кількість переглядів: 473