10.07.2020

Двоє жителів Хотинського району шляхом обману отримали субсидію

Кельменецькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у двох кримінальних провадженнях відносно жителів Хотинського району за фактом шахрайського заволодіння коштами, призначеними для виплати субсидій на оплату комунальних послуг.

Так, двоє осіб, з метою отримання субсидії звернулись до Управління праці та соціального захисту населення Хотинської районної державної адміністрації про призначення їм житлової субсидії.

Разом з тим, вказані громадяни, маючи умисел на заволодіння бюджетними коштами, шляхом обману, не повідомили Управління праці та соціального захисту населення Хотинської районної державної адміністрації про те, що їх близькі родичі набули право власності на два автомобілі, вартість яких становить понад 50 тис грн.

Внаслідок протиправних дій, даним особам незаконно та необґрунтовано нараховано, а згодом виплачено з державного бюджету субсидії – кошти в сумі 7776 грн та 12173 грн.

У судовому розгляді вказаних кримінальних проваджень, правопорушники добровільно повернули незаконно отримані кошти.

У зв’язку з цим, рішеннями Хотинського районного суду, дані особи звільнені від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям, а кримінальні провадження відносно них закриті.

 Пресслужба прокуратури Чернівецької області

кількість переглядів: 286