05.12.2019

Близько 200 тис пачок незаконно переміщуваних цигарок з Російської Федерації до Румунії вилучено на Чернівецькій митниці ДФС (ФОТО, ВІДЕО)

За результатами проведеного працівниками прокуратури Чернівецької області спільно з працівниками інших правоохоронних органів огляду місця події, прокуратурою області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

       

Так, у середу, 4 грудня, в пункті пропуску "Порубне-Сірет" митного поста "Вадул-Сірет", під час огляду вантажного автомобіля, який рухався транзитом з Російської Федерації до Румунії, правоохоронці зафіксували факт незаконного транспортування підакцизних товарів.

Так, чеською фірмою-перевізником для проходження митного контролю було подано документи на переміщення технічного паперу, виготовленого в м. Ярославль Російської Федерації, однак, після ретельного огляду вказаного транспортного засобу, у рулонах з папером виявили цигарки.

На даний час вирішується питання про накладення арешту на транспортний засіб.Пресслужба прокуратури Чернівецької області
кількість переглядів: 1380