За публічного обвинувачення прокурорів Чернівецької обласної прокуратури суд визнав винним 32-річного жителя Чернівецького району у організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).
Його засуджено до 2 років позбавлення волі.
Прокурори довели, що обвинувачений долучився до протиправної схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних за кордон. «Клієнтів» йому рекомендували інші організатори незаконної переправи, матеріали стосовно яких виділені в окреме провадження.
Буковинець забезпечив трансфер чоловіків до одного із сіл прикордоння, надалі інші учасники схеми повинні були провести їх до українсько-румунського кордону.
До місця призначення обвинувачений пасажирів не довіз, їх викрили правоохоронці у селі Купка Чернівецької області.
Свою вину він визнав повністю. Чоловіка взято під варту із зали суду.
Досудове розслідування у зазначеному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу Управління СБ України у Чернівецькій області та Управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області ДСР НП України.