Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
02.04.2024

Збут фальшивої іноземної валюти – на Буковині судитимуть місцевого жителя

Прокурори Чернівецької обласної прокуратури передали до суду обвинувальний акт стосовно 44-річного жителя Чернівецького району за фактами придбання, зберігання, перевезення з метою збуту, а також збуту підробленої іноземної валюти та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. ч.1, 2 ст. 199, ч. 1 ст. 209 КК України).


За даними слідства, чоловік налагодив злочинний механізм одержання прибутку від продажу фальшивих євро та доларів США.  Іноземну валюту він замовляв у невстановлених слідством осіб, надалі, щоб не привертати зайвої уваги,  продавав її різним обмінникам на території Чернівецької області.


За такою схемою чоловік обміняв підроблені 1200 євро та 1300 доларів США, частину з яких легалізував.


Досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні здійснювали детективи територіального управління БЕБ у Чернівецькій області за оперативного супроводу Управління СБУ в Чернівецькій області та УСР  в Чернівецькій області ДСР НП України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

кількість переглядів: 41