Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
12.02.2024

Прокуратура вимагає повернути у державну власність понад 1 га земель заказника загальнодержавного значення «Цецино» варітстю 79 млн грн

Спеціалізована екологічна прокуратура Чернівецької обласної прокуратури звернулася з позовною заявою в інтересах держави до Шевченківського районного суду м. Чернівці, щоб витребувати у власність держави земельну ділянку ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Цецино» площею понад 1 га вартістю 79 мільйонів гривень.


Прокурори з'ясували, що у 2009 році на підставі незаконних рішень органу місцевого самоврядування, землю, яка перебувала у постійному користуванні ДП «Чернівецький лісгосп» та є одночасно землею як природно-заповідного, так і лісогосподарського призначення державної форми власності, безпідставно було віднесено до земель комунальної власності та передано в оренду суб'єкту господарювання.


У суді прокурори вимагатимуть скасувати рішення про державну реєстрацію прав та проведеної на його підставі державної реєстрації прав на вказану земельну ділянку, визнати недійсним договір оренди землі та зобов’язати повернути її у державну власність.

кількість переглядів: 432