Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
20.06.2023

Суд відмовився арештувати об’єкти нерухомості на Рівненській 7, де забудовники є фігурантами у кримінальному провадженні – прокуратура оскаржує вказану ухвалу

Прокурори Чернівецької окружної прокуратури звернулись до Чернівецького апеляційного суду з апеляційною скаргою на ухвалу Першотравневого районного суду м. Чернівці, який відмовив у накладенні арешту на земельну ділянку та зведені на ній об’єкти нерухомості та у забороні забудовникам, які є фігурантами у кримінальному провадженні, укладати будь-які правочини з цим майном, у тому числі щодо його відчуження.


Так, прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом шахрайства у великих розмірах (ч. 4 ст. 190 КК України). За даними слідства, упродовж 2016–2018 років забудовники уклали з інвесторами попередні договори купівлі-продажу квартир у будинку № 7 по вул. Рівненській у Чернівцях, за що отримали кошти, однак з 2018 року будівельні роботи на вказаному об’єкті не проводяться, інвестори не можуть отримати придбані квартири. Понад 200 людей потерпіли від незаконних дій забудовників.


Щоб унеможливити будь-які неправомірні правочини з вказаними об’єктами, слідчі та прокурори клопотали про арешт вказаного майна, однак суд першої інстанції відхилив клопотання органу досудового слідства. Прокуратура категорично не погоджується з вказаним рішенням та оскаржує його у передбачений законом спосіб.
 

 

кількість переглядів: 1279