19.03.2020

На Буковині засуджено матір за злісне невиконання обов’язків по догляду за п’ятимісячним немовлям

Чернівецька місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення відносно 31-річної чернівчанки у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст.166 Кримінального кодексу України (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки).

Як повідомлялось, жінка, яка раніше вже притягувалась до адміністративної відповідальності за ухилення від виконання обов’язків щодо виховання дітей, належних висновків для себе не зробила та не доглядала за своєю дитиною.

Так, усупереч встановленого законодавством обов’язку батьків піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток, матір п’ятимісячного, порушувала режим вигодовування, категорично відмовлялась від огляду дитини лікарями та від необхідного стаціонарного лікування, що привело до захворювання дитини, а саме до дефіциту маси тіла близько 30% і затримки розвитку, що створило загрозу для життя та здоров’я немовляти.

Суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченою, призначив їй покарання у виді 2 років позбавлення волі і звільнив її від відбування покарання з дворічним іспитовим строком.

 

 

Пресслужба прокуратури Чернівецької області

 

 

кількість переглядів: 497