14.02.2020

На Буковині викрили протиправну схему отримання грошей працівниками міграційної служби

Прокуратурою області спільно з слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області викрито злочинну схему, налагоджену співробітниками державної міграційної служби в Чернівецькій області.

Зазначені особи організували протиправний механізм незаконного  отримання коштів від громадян, які зверталися до відділу УДМС в Чернівецькій області за послугами з видачі паспортів для виїзду за кордон, а також паспортів громадян України у вигляді ID-картки.

Так, на вимогу зловмисників, задля одержання паспортів громадянами надавались кошти у розмірах, більших від офіційно встановлених платежів.

13.02.2020 за наслідками злочинної діяльності проведено численні обшуки, в тому числі і в службових приміщеннях співробітників УДМС, де вилучено грошові кошти на суму понад 100 тис грн, походження яких встановлюється.

На даний час у кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі дії, за результатами яких вирішуватиметься питання щодо повідомлення посадовцям про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади.

 

Пресслужба прокуратури Чернівецької області

кількість переглядів: 438