10.01.2020

Прокуратура Чернівецької області координує заходи щодо документування та припинення незаконної діяльності нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів в регіоні

Органами прокуратури Чернівецької області, відповідно до визначених Законом України «Про прокуратуру» повноважень, забезпечено чітку координацію діяльності правоохоронних органів регіону щодо неухильного виконання доручення Президента України та Прем’єр-міністра України з протидії незаконній діяльності нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів.

Так, упродовж 2019 року, у ході здійснення скоординованих заходів правоохоронцями перевірено діяльність 52 АЗС/АГЗП, які функціонували на території Чернівецької області. За їх результатами припинено діяльність 33 АЗС/АГЗП.

Окрім того, з метою належного виконання доручення щодо припинення діяльності незаконно створених автозаправних станцій, завдяки роботі створених спільних міжвідомчих робочих груп правоохоронних органів, починаючи з 28.12.2019  по даний час на території області перевірено діяльність ще 281 АЗС/АГЗП. За їх результатами: припинено діяльність правоохоронцями – 12 АЗС/АГЗП; самостійно припинено діяльність власником – 26 АЗС/АГЗП; самостійно демонтовано власником – 16 АЗС/АГЗП; встановлено наявність всіх необхідних документів на 227 АЗС/АГЗП.

За фактами незаконної діяльності нелегальних АЗС/АГЗП зареєстровано 10 кримінальних проваджень.

За наслідками проведених слідчих (розшукових) дій правоохоронцями опечатано 17 паливних та газозаправних колонок, 9 бочок та 4 цистерни з пальним, 10 резервуарів, 1 бензовоз з цистерною та електропомпу, 11 тонн дизельного пального, 3700 літрів пального А-92 та 700 літрів пального А-95. До суду скеровано 11 клопотань про арешт вищевказаного майна, з яких слідчими суддями на даний час задоволено 2 клопотання.

Невідкладні заходи щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій тривають. Їх виконання перебуває на особистому контролі  прокурора Чернівецької області.

Звертаємось до громадян із проханням повідомляти про незаконні  автозаправні станції органи поліції за телефоном 102 та органи прокуратури Чернівецької області за телефоном  (0372) 55-29-01.

кількість переглядів: 813