10.10.2018

За спробу збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів судитимуть двох буковинців

Прокуратура Чернівецької області затвердила та передала до суду два обвинувальні акти за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне придбання з метою збуту та транспортування з цією метою незаконно виготовлених підакцизних товарів).

Так  у серпні цього року 19-річний мешканець Глибоцького району, перебуваючи на території КП МТК «Калинівський ринок» в м. Чернівці, придбав в невстановленої слідством особи 83 ящики з тютюновими виробами  без марок акцизного податку України, транспортував їх до Путильського району, де залишив на зберігання у підсобному приміщенні одного із місцевих жителів.

Під час огляду вказаного приміщення правоохоронці виявили та вилучили  54 картонні  ящики тютюнових виробів без марок акцизного податку України марки «Marble», 5 ящиків  з цигарками марки «Jin Ling» та 24 ящики з «Ashima».

Також, у  придбанні з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів обвинувачується 26-річний чернівчанин, який придбав, транспортував та зберігав з метою збуту 47 ящиків тютюнових виробів без марок акцизного податку України марки «Marble».

Досудові розслідування у цих кримінальних провадженнях завершено, долю правопорушників вирішить суд.  
        Прес-служба прокуратури Чернівецької області

                

кількість переглядів: 277