15.05.2018

Завдяки прокуратурі державний бюджет поповнився на понад 740 тис грн

За процесуального керівництва прокуратури Чернівецької області в ході розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), забезпечено відшкодування збитків державі в розмірі понад 740 тис грн.

Зокрема, встановлено, що 44-річний житель Новоселицького району не будучи зареєстрованим приватним підприємцем, упродовж  січня - грудня 2016 року реалізовував на території  Чернівецької області овочі та фрукти, проте  податкову звітність не подав, як наслідок ухилився від сплати податків на загальну суму понад 740 тис грн.

У ході досудового розслідування, чоловік добровільно відшкодував завдані державі збитки та погасив заборгованість перед бюджетом в повному обсязі.

Відтак, у зв’язку із добровільним відшкодуванням збитків, Першотравневий районний суд м. Чернівці задовольнив клопотання прокуратури про звільнення особи від кримінальної відповідальності в порядку ч.4. ст.212 КК України (звільнення особи від кримінальної відповідальності, якщо вона до притягнення до кримінальної відповідальності сплатила податки, збори (обов’язкові платежі).


Прес-служба прокуратури Чернівецької області
            
кількість переглядів: 405