Контраст contrast
Шрифт . . Очистити
Сховати налаштування
 

ПРИЙМАННЯ ЗАПИТІВ ТА НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Відповідно до вимог статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації»  від 09.05.11 запити на інформацію можуть подаватись на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідуальним  або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі. 

Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації в Чернівецькій обласній прокуратурі проводиться у спеціально відведеному місці –  кабінеті № 3,  який знаходиться на 1 поверсі приміщення прокуратури по вул. М.Кордуби, 21А у м. Чернівці. 

Прийом запитувачів інформації та надання інформації проводиться начальником відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів у робочі дні з 10:00 год. до 13:00 год. та з 15:00 до 17:00 год.

Запити на інформацію також подаються на:
- адресу електронної пошти: [email protected]
- тел/факс: (0372) 51-34-70

Прийом запитувачів інформації та надання інформації в окружних прокуратурах Чернівецької області проводиться прокурором прокуратури у робочі дні з 10:00 год. до 13:00 год. та з 15:00 до 17:00 год.

Запити на інформацію подаються на наступні адреси електронної пошти та телефони:

№ п/п

Окружні прокуратури Електронна адреса  Телефони
1. Дністровська окружна прокуратура [email protected]  (03732) 2-05-61
2. Вижницька окружна прокуратур [email protected]  (03730) 2-27-50
3. Чернівецька окружна прокуратура public[email protected]  (0372) 52-67-87

 

Запит на інформацію має містити (стаття 19 Закону):

1) ім’я ( найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
3) підпис і дату за умови подання запиту в письмові формі. 

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію розроблено відповідні форми запитів, які можна отримати у кабінеті «Доступу до публічної інформації» та на даному веб-сайті. 

У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в оформленні запиту головним спеціалістом відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів, який обов’язково зазначає в запиті своє ім’я та  контактний телефон. 

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України. 

Стаття 2 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачає забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень  і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації. 

Цей Закон не поширюється на відносини щодо отримання інформації суб’єктами владних повноважень при здійсненні ними своїх функцій, а також на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом.

Відповідно до статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»  розпорядник  інформації має право відмовити в задоволенні запиту, якщо  він  не володіє і не зобов’язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством  володіти інформацією, щодо якої зроблено запит; якщо інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом відповідно до частини другої статті 6 цього Закону; якщо особа, яка подала запит на інформацію, не оплатила передбачені статтею 21 цього Закону фактичні витрати, пов’язані з копіюванням або друком; якщо не дотримано вимог  до запиту на інформацію, передбачених статтею 19 цього Закону. 

Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядника інформації

У відповідності  до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

У рубриці немає жодного документу