Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
07.04.2022
Звіт про стан розгляду запитів на інформацію органами обласної прокуратури впродовж 3 місяців 2022 року для оприлюднення

На виконання п. 10 ч. 1 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Чернівецькою обласною прокуратурою узагальнено стан розгляду запитів на інформацію, в результаті чого встановлено наступне.

Загалом до органів обласної прокуратури впродовж 3 місяців 2022 року надійшло 6 інформаційних запитів, що на 26 або 81% менше, ніж за аналогічний період попереднього року.

Розглянуто 5 запитів. У порівнянні з минулим роком їх кількість зменшилась на 82%. Надано інформацію на 5 запитів. Відмов в задоволенні запитів не було. Роз’яснення по запитам не надавались. Надіслано іншим розпорядникам 1 запит, у тому числі підпорядкованим прокурорам 1.

Відділом організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів обласної прокуратури, з урахуванням інформації наданої іншими структурними підрозділами апарату обласної прокуратури, розглянуто 5 запитів по суті, 1 надіслано іншим розпорядникам.

Прокурорами Чернівецької окружної прокуратури розглянуто по суті 1 запит.

З розглянутих по суті запитів по області запитувалася інформація з інших питань – 4, кадрових питань – 1.

У розрізі суб’єктів запитів на інформацію всі запити надійшли від фізичних осіб.

Щодо способів надходження, то упродовж звітного періоду переважна більшість запитів надійшла письмово – 4, електронною поштою – 1.

У всіх випадках відповіді на запити надавалися письмово поштовим відправленням або на електронну адресу запитувачів.

Рішення про відстрочку в задоволенні запитів органами обласної прокуратури не приймались.

Усі запити, які надійшли до органів обласної прокуратури, розглянуті в строки, визначені ч. 1 ст. 20 Закону, – упродовж 5 робочих днів.

Запитів, на які згідно з Законом відповідь надається протягом 48 годин, не надходило.

Органи обласної прокуратури і надалі забезпечуватимуть доступ до публічної інформації у визначених законодавством межах.

Відділ організації прийому громадян,
розгляду звернень та запитів
Чернівецької обласної прокуратури

кількість переглядів: 411