Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
21.11.2023

До 15 років позбавлення волі засуджено буковинця за зґвалтування, розбещення та небезпеку зараження ВІЛ-інфекцією малолітньої дитини

За публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Чернівецької обласної прокуратури 47-річного жителя Чернівецького району визнано винним у свідомому поставленні у небезпеку зараження вірусом імунодефіциту людини, зґвалтуванні та розбещенні малолітньої дитини (ч. 1 ст. 130, ч. 6 ст. 152, ч. 2 ст. 156 КК України).
Його засуджено до 15 років позбавлення волі.


Під час судового розгляду встановлено та доведено, що упродовж березня-жовтня 2022 року, користуючись відсутністю дружини та синів,  підсудний розбещував свою 11-річну доньку. А у жовтні минулого року чоловік зґвалтував дитину.  


Крім того, встановлено що з 2016 року підсудний перебуває під медичним наглядом з вірусом імунодефіциту людини та вірусним гепатитом С. Вчиняючи насильницькі дії сексуального характеру щодо дитини, він знав про свої захворювання і усвідомлював наслідки.


Свою вину чоловік не визнав.


Наразі прокуратура вивчає обґрунтованість та вмотивованість прийнятого рішення та можливість його апеляційного оскарження.


Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області.

 

кількість переглядів: 167