27.04.2021

Прокуратура оскаржила випробувальний термін покарання винуватцю смертельної ДТП

Чернівецький апеляційний суд погодився з доводами Чернівецької обласної прокуратури, скасував вирок суду першої інстанції в частині призначення покарання 27-річному жителю Чернівців, який порушивши правила дорожнього руху спричинив ДТП зі смертельними наслідками (ч. 2 ст. 286, ч. 1 ст. 135  КК України).

Вироком Кіцманського районного суду чоловіка було засуджено до 5 років позбавлення волі. Проте, на підставі ст.ст. 75,76 КК України звільнено від відбування основного покарання з іспитовим терміном на три роки.

Прокуратура категорично не погодилась з вказаним рішенням та оскаржила його в апеляційному порядку.

Апеляційний суд підтримав доводи прокурора та засудив чоловіка до реального позбавлення волі терміном на 3 роки з позбавленням права керувати транспортними засобами на той самий строк.

Нагадаємо, у вересні 2020 року  в м. Кіцмань, 27-річний чернівчанин керуючи транспортним засобом марки «Ford Transit», перебуваючи в стані наркотичного сп'яніння, перевищив допустиму швидкість та наїхав на 35-річну жінку, яка переходила дорогу. Після ДПТ обвинувачений з місця вчинення злочину втік, залишивши потерпілу на проїжджій частині дороги без допомоги. Від отриманих травм жінка померла.
                                     

 

кількість переглядів: 120