10.08.2020

Обрано запобіжний захід чернівчанину, який збував наркотичні засоби

За процесуального керівництва Чернівецької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно 33–річного чернівчанина, який, будучи судимим за вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, на шлях виправлення не став та вчинив новий злочин.

Так, чоловік незаконно придбав наркотичний засіб, обіг якого заборонено - бупренорфін, який з метою подальшого збуту зберігав безпосередньо при собі, та у період лютого-серпня поточного року тричі здійснив незаконний збут вказаного наркотичного засобу, отримавши за це грошові кошти у розмірі 1900 грн.

Наразі, за процесуального керівництва місцевої прокуратури, 33-річному чернівчанину повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушення, передбаченого ч.1, ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту та незаконний збут наркотичних засобів, вчинено повторно).

Першотравневий районний суд м.Чернівці підтримав позицію прокурора та обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 80 тис грн.

Досудове розслідування триває.

Пресслужба прокуратури Чернівецької області
кількість переглядів: 146