31.07.2020

За зберігання наркотиків чоловіку загрожує до дванадцяти років позбавлення волі

Чернівецькою місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 37-річного чернівчанина у вчиненні ним кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.307, ч.2 ст.311 Кримінального кодексу України (незаконне придбання та зберігання з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах; незаконне придбання і зберігання прекурсору з метою використання для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин у великих розмірах).

Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік придбав з метою збуту наркотичні засоби та психотропні речовини, які зберігав за місцем свого проживання.

У березні 2020 року, під час санкціонованого обшуку житла обвинуваченого, правоохоронці виявили та вилучили амфетамін загальною масою 24,778 г, таблетки, які містять у своєму складі наркотичні засоби – бупренорфін та трамадол, а також прекурсор – перманганат калію масою 2,585 г.

Наразі чоловік перебуває під вартою. Йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від дев’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Пресслужба прокуратури Чернівецької області
кількість переглядів: 109