12.11.2019

На Буковині судитимуть прикордонника, який за неправомірну вигоду пропускав на територію України імпортні товари поза пунктом пропуску

Прокуратурою Чернівецької області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, яке розслідувалось слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованому у м. Хмельницькому, за обвинуваченням інспектора прикордонної служби у одержанні неправомірної вигоди.

Досудовим розслідуванням встановлено, що інспектор прикордонної служби з метою одержання неправомірної вигоди за сприяння у безперешкодному переміщенні через державний кордон України поза пунктом пропуску, прикордонним та митним контролем лікарських засобів, анаболічних препаратів та спортивного харчування, вимагав та одержав від громадянина 1 500 доларів США неправомірної вигоди.

Протиправні дії військовослужбовця було задокументовано, його затримано з наявним в порядку ст. 208 КПК України, взято під варту з можливістю внесення застави та відсторонено від посади.


Пресслужба прокуратури Чернівецької області


кількість переглядів: 815