05.11.2019

За спробу надати неправомірну вигоду патрульним судитимуть двох чернівчан

Чернівецька місцева прокуратура затвердила та передала до суду обвинувальні акти відносно двох мешканців Чернівців за фактом вчинення ними кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу  України (надання неправомірної вигоди службовій особі).

Так, наприкінці вересня поточного року,  39-річний водій транспортного засобу марки «CitroenAX» намагався надати патрульним 100 доларів США та 500 гривень неправомірної вигоди за непритягнення його до адміністративної відповідальності за ст.130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння).

Також, у жовтні цього року, шляхом надання патрульним неправомірної вигоди у сумі 200 доларів США та 100 Євро, намагався уникнути адміністративної відповідальності 28-річний мешканець Чернівців, який керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Обох правопорушників було  затримано в порядку ст. 208 КПК України.

У межах санкції інкримінованої статті, їм загрожує покарання у виді штрафу до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 4-х років, або позбавлення волі на той самий строк.

Пресслужба прокуратури Чернівецької областікількість переглядів: 258