26.04.2019

Жінка намагалась передати в установу виконання покарань наркотичний засіб

Чернівецька місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням 32-річної мешканки Чернівців у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.307 КК України.

Так, у лютому 2019 року жінка , під час збирання продуктової передачі для ув’язненого, помістила всередину цигарки «Прилуки» згорток фольги з наркотичним засобом бупренорфіном (масою 0,0004 г) та здійснила незаконну передачу вказаної продуктової передачі до ДУ «Чернівецький слідчий ізолятор», однак була викрита працівниками даного закладу.

Шевченківський районний суд м. Чернівці затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченою, визнав підсудну винною за ч.2 ст. 307 КК України та призначив їй покарання, із застосуванням ст.69 КК України, у виді 3 років позбавленні волі без конфіскації належного їй майна.

На підставі ст.75 КК України жінку звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням, якщо упродовж року вона не вчинить нового злочину.Прес-служба прокуратури Чернівецької області
кількість переглядів: 443