Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
09.07.2024

Відмивання майже 15,5 млн грн, одержаних злочинним шляхом – судитимуть жителя Буковини, який продавав підроблене спортивне взуття під виглядом відомих брендів

Прокурори Чернівецької обласної прокуратури передали до суду обвинувальний акт стосовно 27-річного жителя Дністровського району за фактом  легалізації (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом (ч.1 ст. 209 КК України).


Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений, не маючи дозволу на здійснення господарської діяльності, налагодив через мережу Інтернет та торговельні майданчики у соціальних мережах тіньовий бізнес з продажу контрафактного спортивного взуття відомих брендів.

Для реалізації протиправної діяльності він залучив громадян, які приймали та формували замовлення, відсилали товар покупцям. За цю роботу вони одержували зарплату у «конвертах».

За даними слідства, з січня 2022 по грудень 2023 року «бізнесмен» одержав від незаконної діяльності майже 15,5 млн грн доходів, які незаконно легалізував.


Досудове розслідування у зазначеному провадженні здійснювали слідчі детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області.


Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

кількість переглядів: 18