Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
14.06.2024

Підтверджено в апеляційній інстанції – на Буковині товариство та сільськогосподарський кооператив сплатять громаді майже 2 млн грн

Західний апеляційний господарський суд підтвердив незаконність безоплатного користування товариством з обмеженою відповідальністю та сільськогосподарським кооперативом земельною ділянкою у Чернівецькому районі для обслуговування об’єкта нерухомості.


Рішення Господарського суду Чернівецької області щодо стягнення з відповідачів на користь територіальної громади майже 2 млн грн залишено у силі.


Прокурори довели, що на земельній ділянці площею 9,5 га у місті Сторожинець розташований об’єкт незавершеного будівництва, який перебуває у власності товариства  та сільськогосподарського кооперативу. Водночас будь-яких рішень про передачу в оренду земельної ділянки, на якій розташоване вказане майно, Сторожинецька міська рада не приймала.


Отримавши у власність об’єкт нерухомості, право користування на земельну ділянку власники не оформили та з 2020 року використовують її, не сплачуючи орендну плату, чим завдають збитки місцевому бюджету.

   

 

кількість переглядів: 98