Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
19.10.2022

Обійняв посаду у незаконному правоохоронному органі – судитимуть псевдопрокурора з Луганщини

Прокурори Чернівецької та Луганської обласних прокуратур скерували до суду обвинувальний акт стосовно громадянина за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

В порядку спеціального досудового розслідування встановлено, що з 2014 року обвинувачений співпрацює з представниками «ЛНР», а у березні цього року погодився на пропозицію представників окупаційної адміністрації держави-агресора та добровільно обійняв посаду у незаконно створеному правоохоронному органі – так званій «прокуратурі Біловодського району генеральної прокуратури ЛНР».

Псевдопрокурор публічно заявив у відео, опублікованому на YouTube-каналі фейкової прокуратури, про початок роботи незаконного правоохоронного органу. Він закликав жителів Біловодського району звертатись до так званої «прокуратури», у тому числі за фактами агресії з боку України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Служби безпеки України у Чернівецькій і Луганській та Донецькій областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

кількість переглядів: 922