02.02.2022

1000 доларів США за погодження параметризації лічильника електроенергії – на Буковині судитимуть керівника суб’єкта господарської діяльності

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури передано до суду обвинувальний акт стосовно керівника суб’єкта господарської діяльності, яка підбурила громадянина до надання неправомірної вигоди начальнику одного з підрозділів АТ «Чернівціобленерго» (ч. 4 ст. 27 ч. 1 ст. 368-3,  ч. 3 ст. 15  ч. 1 ст. 368-3КК України).


За даними слідства, вказана особа підбурила до надання та одержала 1000 доларів США для подальшої передачі начальнику одного з підрозділів АТ «Чернівціобленерго» за погодження громадянину заяви щодо проведення параметризації лічильника електроенергії для підключення комплексу сонячних батарей.


Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області за оперативного супроводу Служби безпеки України в Чернівецькій області.


Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

 

кількість переглядів: 495