08.09.2021

25 000 гривень за вплив на прийняття рішення щодо реєстрації спецтехніки – буковинцю повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури жителю Дністровського району повідомлено про підозру у одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднаному з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

За даними слідства, 59-річний житель Дністровського району Чернівецької області  вимагав та одержав у громадянина неправомірну вигоду у розмірі 25 000 гривень за здійснення ним впливу на посадових осіб Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області щодо реєстрації та обліку спецтехніки, яка перебувала у розпорядженні цього громадянина, достовірно усвідомлюючи, що зазначені посадові особи відповідно до чинного законодавства є службовими особами уповноваженими на виконання функцій держави.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, а також проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії з метою перевірки причетності інших осіб до вказаної незаконної діяльності.

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні здійснюють слідчі  СУ ГУНП в Чернівецькій області за оперативного супроводу Управління СБ України в Чернівецькій області.

 

кількість переглядів: 490