18.03.2020

На Буковині засуджено грабіжника до 4 років 6 місяців позбавлення волі

Чернівецька місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення відносно 26-річного уродженця Луганської області у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.185 та ч.3 ст.186 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням в житло та інше приміщення, вчинена повторно, та грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, і з проникненням в житло, вчинений повторно).

Так, упродовж листопада-грудня минулого року, чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вчинив на території обласного центру 3 крадіжки чужого майна з помешкань чернівчан та приміщення магазину, спричинивши своїми протиправними діями матеріальної шкоди потерпілим на загальну суму понад 70 тис. грн.

Крім того, у грудні минулого року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, обвинувачений проник до квартири мешканки Чернівців та, будучи викритим потерпілою на місці вчинення злочину, застосовуючи до неї моральний та психологічний тиск, відкрито заволодів її сумкою, в якій знаходились грошові кошти та інші речі.

Своїми діями зловмисник спричинив потерпілій матеріальної шкоди на загальну суму понад 1000 грн.
У ході судового розгляду обвинувачений свою вину у скоєному визнав.
Суд призначив чоловікові покарання у виді чотирьох років шести місяців позбавлення волі та до вступу вироку в законну силу залишив обвинуваченого під вартою.

 

Пресслужба прокуратури Чернівецької області

кількість переглядів: 526