14.03.2019

У прокуратурі області відбувся навчально-методичний семінар з питань участі прокурора у справах про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією

У четвер, 14 березня, в прокуратурі Чернівецької області під час навчально-методичного семінару, прокурори, представники Управління захисту економіки Національної поліції України та Чернівецького апеляційного суду обговорили актуальні питання застосування антикорупційного законодавства щодо дотримання вимог фінансового контролю. 

    

Працівники органів прокуратури закцентували увагу на проблемах, які виникають під час участі прокурора у суді при розгляді справ про адміністративні правопорушення, передбачені ч.1 ст. 172-6 КУпАП, та їх розмежування з кримінальними правопорушеннями, передбаченими ст. 366-1 КК України.

Начальник сектору УЗЕ в Чернівецькій області ДЗЕ НП України Віталій Москалюк окреслив основні моменти взаємодії між їхніми відомствами та прокурорами, саме на стадії складання і розгляду протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Також, учасники семінару не оминули обговорення судової практики з розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 172-6 КУпАП.

Про найбільш поширені недоліки, що допускаються при доказуванні правопорушень даної категорії розповів суддя Чернівецького апеляційного суду Онуфрій Колотило.

За результатами спільної навчально-методичної роботи, на основі аналізу проблемних питань, визначено конкретні шляхи до їх спільного практичного вирішення.Прес-служба прокуратури Чернівецької області

 

кількість переглядів: 143