09.01.2019

Мешканця Чернівців засуджено до 5,5 років позбавлення волі за крадіжки

Чернівецькою місцевою прокуратурою підтримано обвинувачення у кримінальному провадженні відносно 35-річного мешканця Чернівців за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, що завдала значної шкоди потерпілому).

У ході судового розгляду встановлено, що обвинувачений, будучи раніше судимим за майнові злочини та злочини проти власності, в період непогашеної судимості скоїв новий злочин. Так,  з листопада 2017 року по лютий 2018 року, здійснив шість крадіжок на території м. Чернівці, чим завдав потерпілим матеріальну шкоду на загальну суму понад 280 тис. грн.

Шевченківський районний суд м. Чернівці визнав винним правопорушника в інкримінованому йому злочині та призначив покарання у виді 4 років позбавлення волі. На підставі ч.4 ст.70 КК України за сукупністю злочинів зловмиснику приєднано не відбуту частину покарання за вироком Першотравневого районного суду м. Чернівці від 25.04.2018 року  та призначено остаточне покарання у виді 5 років 6  місяців позбавлення волі.
                                 Прес-служба прокуратури Чернівецької областікількість переглядів: 241