02.11.2018

Прокуратура через суд зобов’язала товариство з обмеженою відповідальністю звільнити земельну ділянку від об′єктів нерухомого майна

Господарським судом Чернівецької області задоволено позов Кельменецької місцевої прокуратури до товариства з обмеженою відповідальністю про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою рекреаційного призначення, державної форми власності, яка знаходиться в урочищі «Вишнева» Ломачинецької сільської ради, Сокирянського району.

Встановлено, що ТОВ без згоди Чернівецької ОДА та Сокирянської РДА здійснило будівництво об'єктів нерухомого майна на земельній ділянці рекреаційного призначення в прибережній захисній смузі р. Дністер, яка в оренду товариству не надавалася.

Суд своїм рішенням зобов’язав товариство усунути перешкоди у користуванні земельною ділянкою, привівши її у попередній стан, шляхом звільнення  від об'єктів нерухомого майна, а саме будинку відпочинку 1 поверх, будинку відпочинку 2 поверх, підвалу, металевого вагончика загальною площею 110,67 кв.м.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області
            
кількість переглядів: 284