07.08.2018

Буковинець намагався отримати прибуток від реалізації контрафактних цигарок

Прокуратура Чернівецької області передала до суду обвинувальний акт відносно  23-річного  жителя Путильського району за обвинуваченням у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України (транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів).

Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж травня-червня поточного року, обвинувачений перебуваючи на МТК «Калинівський ринок» в м. Чернівці, незаконно придбав в невстановленої слідством особи 23 ящики (11 500 пачок) з тютюновими виробами  без марок акцизного податку України.

Надалі, продовжуючи свою злочинну діяльність направлену на збут тютюнових виробів, під приводом нагальної потреби перевезти будівельні матеріали до Путильського району, попросив свого знайомого, який має у власності автомобіль, допомогти з транспортуванням.

Однак завершити свій злочинний умисел чоловіку не вдалось, оскільки  вказаний автомобіль був зупинений правоохоронцями, а замість будівельних матеріалів у ящиках виявлено контрафакт.Прес-служба прокуратури Чернівецької області

                        

кількість переглядів: 374