Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
29.05.2018

Щоб отримати субсидію жителі Кельменецького району намагалися приховати реальні доходи та витрати

Встановлено, що 57-річний житель смт. Кельменці шляхом обману, з метою призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, подав до Управління праці та соціального захисту населення Кельменецької районної державної адміністрації неповну та недостовірну інформацію в декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням субсидії.

Зокрема, чоловік не вказав суму покупки житлового будинку та земельної ділянки вартістю 80 тис грн та 20 тис грн відповідно, що призвело до надмірної виплати йому бюджетних коштів у вигляді субсидії за період з грудня 2015 по квітень 2016 років на загальну суму майже 8 тис грн.

Аналогічно порушив закон і 66-річний житель с. Іванівці Кельменецького району. Звернувшись про нарахування субсидії на житлово-комунальні послуги, чоловік не вказав про  наявність транспортного засобу марки «Мерседес Віто» вартістю більше 130 тис грн, внаслідок чого за період  з жовтня 2015 по квітень 2017 йому надмірно було виплачено бюджетних коштів у вигляді субсидій на суму понад 27 тис грн.

24.05.2018 за вказаними фактами внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 358;  ч. 4 ст. 358; ч. 1 ст. 190 КК України.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснює Кельменецький відділ поліції Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області.  
    


Прес-служба прокуратури Чернівецької області
кількість переглядів: 3346