21.11.2019
До уваги мешканців м. Чернівці та області!

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!


На час дії карантину на всій території України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»
від 11.03.2020 №211, ст.11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст.7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», протоколу №2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020, наказу виконувача обов’язків Генерального прокурора від 13.03.2020 №147, в прокуратурі Чернівецької області


ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ.


Звернутися до прокуратури області із зверненням Ви можете наступним чином:
- залишивши письмове звернення у скриньці для звернень у цьому приміщенні;
- скерувавши письмове звернення поштою на адресу прокуратури Чернівецької області: вул. М. Кордуби 21-А, місто Чернівці, 58001 ;
- направивши електронне звернення на електронну пошту: zvern@chrn.gp.gov.ua;
- зателефонувавши із усним зверненням на телефон «гарячої лінії»  (0372) 51-99-32.

Увага! Особистий прийом громадян у регіональній прокуратурі здійснюється в порядку, передбаченому Інструкцією про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України. Детальніше за посиланням: old.gp.gov.ua/ua/order_appeal.html

-    Прокурор Чернівецької області приймає громадян за зверненнями, у задоволенні яких відмовлено його заступниками, або у разі оскарження їх дій чи рішень.

-    Заступники керівника регіональної прокуратури здійснюють прийом у разі незгоди заявника з діями чи рішеннями, прийнятими керівником самостійного структурного підрозділу цієї прокуратури, керівником місцевої прокуратури.

-    Керівники структурних підрозділів регіональної прокуратури, їх заступники згідно з компетенцією приймають громадян зі зверненнями щодо дій чи рішень, прийнятих підлеглими працівниками або керівниками місцевих прокуратур, їх заступниками, а також з питань зволікання, тривалого неприйняття ними рішень.

-    Прокурори відділів регіональної прокуратури приймають громадян зі зверненнями щодо дій чи рішень, прийнятих заступниками керівників місцевих прокуратур.
                             

Графік та години прийому громадян керівництвом прокуратури області

 Прокурор Чернівецької області

Дутковський Адріан Юрійович

Середа
з 10 год. - 13 год.

 Перший заступник прокурора області

Тимчук Віктор Володимирович

 Четвер
з 10 год. - 13 год.
та з 17 год. - 18 год.

Заступник прокурора області

Брюхович Андрій Йосипович

П'ятниця
з 10 год. – 13 год.

Заступник прокурора області

Вівторок
з 10 год. – 13 год.

Заступник прокурора області

Никифорук Андрій Степанович

Понеділок
з 10 год. – 13 год.

   Начальники відділів, їх заступники та прокурори відділів

Щоденно
з 09 год. - 18 год.

Оперативні чергові

Щоденно
з 18 год. – 09 год.

 

Крім того, відповідно до затвердженого графіку, здійснюють прийом громадян керівники місцевих прокуратур: chrn.gp.gov.ua/ua/subordinate_offices_.html

Детальніше ознайомитись з графіками особистого прийому громадян в органах прокуратури Чернівецької області можна на офіційному веб-сайті прокуратури у рубриці «Приймальня громадян».
                                                               

 

                                                                                                                 Пресслужба прокуратури Чернівецької області


кількість переглядів: 994